اسانس آووکادو

ویتامین و اسانس ها

اسانس اووکادو یک روغن تغذیه کننده برای پوست و مو است. گفته می شود که غنی از مواد معدنی ضروری و رقیق و ویتامین A است. خواص و بافت آن به طور خاص مناسب برای استفاده در مراقبت از مو مناسب کرده است.

اسانس آووکادو

اسانس اووکادو یک روغن تغذیه کننده برای پوست و مو است. گفته می شود که اسانس آووکادو غنی از مواد معدنی ضروری و رقیق و ویتامین A است. خواص و بافت آن به طور خاص مناسب برای استفاده در مراقبت از مو مناسب کرده است. اسانس آووکادو به دلیل عطر و ضخامت، روغن زیاد، به طور معمول در نسبت کم (بسیار رقیق شده) در مخلوط و فرمول استفاده می شود. توصیه می شود که اسانس آووکادو را خنک نکنید زیرا بعضی از مواد مهم و شکننده موجود در روغن ممکن است تحت تاثیر قرار گیرد. روغن آووکادو حاوی حدود 19٪ چربی اشباع، 66٪ اسید اولئیک (اسید چرب امگا – 9)، 12٪ اسید لینولئیک (اسید چرب ضروری اساسی امگا 6) و کمتر از 5٪ اسید آلفا لینولنیک ( اسید چرب ضروری امگا 3) میباشد.

نام گیاه شناسی:

Persea Americana

رایحه:

شیرین، چرب و نیتی

ویسکوزیته:

بالا

جذب / احساس:

یک لایه چربی در پوست ایجاد کرده و احساس چسبندگی را بر روی پوست به جا میگذارد.

رنگ:

سبز زیتونی غلیظ

عمر مفید:

12 ماه

کاربرد اسانس آووکادو :

انواع صابون و شامپو، کرم بدن، لوسیون از بخور دادن، شمع ها، خوشبو کننده های هوا غیر آئروسل

اسید های چرب موجود در اسانس آووکادو:

پالمتیک اسید، استاریک اسید، الوئیک اسید، لینولئیک اسید و لینولینیک اسید اسانس آووکادو به راحتی به بافت های عمیق جذب می شود و با خواص شاداب کننده فوق العاده که دارد، پوسته های بالغ را آرام می کند و همچنین به کاهش خشکی و خارش پسوریازیس و اگزما کمک می کند.

خواص میوه آواکادو

هر 100 گرم از آووکادو نزدیک به 160 کیلوکالری انرژی، 53/8 گرم کربوهیدرات، 66/0 گرم قند، 7/6 گرم فیبر، 66/14 گرم چربی، 13/2 گرم چربی اشباع، 80/9 گرم چربی تک زنجیره ای غیراشباع، 82/1 گرم چربی چندزنجیره ای غیراشباع، 2 گرم پروتئین، 5 درصد ویتامین B1 ، پتاسیم، فسفر، منیزیم، 4 درصد آهن، یک درصد کلسیم، مقداری ویتامین B2، B3، B5، B6 و 6 درصد روی دارد. با این حساب می بینید که این میوه از نظر مواد معدنی و ویتامین، بسیار غنی است و به خاطر چربی نسبتا بالا، مصرف آن به کسانی که در دوران رژیم لاغری به سر می برند چندان توصیه نمی شود.

 

بازرگانی ملل

بازرگانی ملل در حوزه خرید و فروش مواد اولیه شیمیایی فعالیت دارد.

سعی ما ارائه مواد با کیفیت با خلوص بالا مطابق با برگه آنالیز و با قیمت مناسب  است.

Goftinoتماس با ما

نشانی دفتر فروش تهران : تهران، سه راه افسریه، بعد ازمیدان آقانور، بازار کیمیا (فروشندگان مواد شیمیایی تهران)

نشانی انبار : جاده قدیم قم ، شورآباد ، خیابان 60متری

تلفن:  33486591-021

موبایل: 6441760-0912

ایمیل: info[@]melalchimestry.com