اسانس کیوی

ویتامین و اسانس ها

اسانس کیوی حلال در آب و روغن بصورت مایع بوده و در تولید کیک - شیرینی - بیسکویت - انواع نوشیدنی ها - آب نبات - آدامس - ژله - شکلات و ... کاربرد دارد.

اسانس کیوی

اسانس کیوی حلال در آب و روغن بصورت مایع بوده و در تولید کیک - شیرینی - بیسکویت - انواع نوشیدنی ها - آب نبات - آدامس - ژله - شکلات و ... کاربرد دارد. ادويه ها و اسانس ها از گياهان معطر توليـد و از زمان های باستان نه تنها به عنوان طعم دهـنـده و نگهدارنده در مواد غذايي بلكه به عنوان دارو بـراي درمان بيماران استفاده مي شده اند . اين مـواد مـدت ذخيره و نگهداری مواد غذايي را با به تأخير انداختـن اكسيداسيون چربيها، از طريق فـعـالـيـت آنـتـي اكسيداني يا با كنترل رشد ميكروارگانيـسـم هـا، از طريق خواص باكتريواستاتيك و بـاكـتـريـوسـيـدی افزايش مي دهند. طعم دهنده ها و اسانس ها به دلیل معطر بودن و داشتن طعم های مشخص و مختلف در صنایع غذایی، عطر سازی و لوازم آرایشی، داروسازی و به طور کلی در صنایعی که محصولات معطر و یا دارای طعم خاص تولید می کنند مورد مصرف قرار می گیرند. طعم و اسانس کیوی نیز با رایحه مطلوب و ترکیبات با ثبات خود در ارتقاء محصول و فرمول شما اثری مثبت از لحاظ طعمی و کیفی در محصول مورد نظر خواهد داشت.

کاربرد اسانس کیوی

استفاده در صنایع سوسیس و کالباس استفاده در صنایع نوشیدنی و لبنی استفاده در داروسازی و پزشکی استفاده در محصولات فرآوری شده گوشت استفاده در تولید اسنک ها و محصولات حجیم شده خوراکی استفاده در صنعت شکلات و شیرینی و کیک مصرف در محصولات بیکری پخت و نان های فانتزی

خرید اسانس کیوی

جهت دریافت قیمت اسانس کیوی یا خرید آن با بازرگانی ملل تماس بگیرید .

بازرگانی ملل

بازرگانی ملل در حوزه خرید و فروش مواد اولیه شیمیایی فعالیت دارد.

سعی ما ارائه مواد با کیفیت با خلوص بالا مطابق با برگه آنالیز و با قیمت مناسب  است.

Goftinoتماس با ما

نشانی دفتر فروش تهران : تهران، سه راه افسریه، بعد ازمیدان آقانور، بازار کیمیا (فروشندگان مواد شیمیایی تهران)

نشانی انبار : جاده قدیم قم ، شورآباد ، خیابان 60متری

تلفن:  33486591-021

موبایل: 6441760-0912

ایمیل: info[@]melalchimestry.com