اسانس سیب از عصاره سیب ها گرفته می شود . از این عصاره می توان در تهیه انواع کرم ها و لوسیون ها بهره برد همچنین برخی از شرکت های آرایشی، بهداشتی در اسپری های خوشبو کننده خانه و ماشین و برخی عطر و ادکلن ها از اسانس سیب بهره می برند.

اسانس سیب

اسانس سیب از عصاره سیب ها گرفته می شود . از این عصاره می توان در تهیه انواع کرم ها و لوسیون ها بهره برد همچنین برخی از شرکت های آرایشی، بهداشتی در اسپری های خوشبو کننده خانه و ماشین و برخی عطر و ادکلن ها از اسانس سیب بهره می برند.

انواع اسانس سیب

سیب میوه ای است گوشتی و شیریم که در بازار ها شاهد ارائه فراورده های مختلفی از این میوه هستیم. نمونه ای از این موارد آن است که در فروشگاه های مختلف در دسترس مشتریان قرار می گیرد. لازم به ذکر است که محصولات مورد نظر بر اساس تنوعی که در انواع مختلف سیب ها سراغ داریم در نمونه های متفاوت وارد بازار ها می شود. چند نمونه از این موارد به قرار زیر استن:

  • سیب زرد
  • سیب قرمز
  • سیب زرد
  • سیب ترش

خواص درمانی

سیب برای جلوگیری و بهبود بسیاری از بیماری ها موثر هست که از آن جمله می توان به بیماری دیابت ، آسم ، سنگ کلیه ، بهبود روده و همچنین کمک به آلزایمر موثر باشد.مهمترین خاصیت ضد سرطانی برای بسیاری از بیماری های استفاده می شود. مصرف این ماده میزان کلسترول که برای بدن انسان مضر می باشد را می تواند کاهش دهد و برای کنترل فشار خون با تنطیم آنزیم آنژیوتانسین از فشار خون بالا جلوگیری کند. این ماده با داشتن کلسیم مناسب برای استخوان ها می باشد و سلامت استخوان ها و بافت آن را می تواند در خود داشته باشد مخصوصا در بانوان که مقدار کلسیم در بدن کمتر می باشد و خطرات بیشتری آنها را تهدید می کند مصرف این محصول توصیه گردیده است. سیب دارای آنتی اکسیدان مفدی برای بهبود ، شفافیت ، طراوت و بطور کلی کمک به سلامت پوست در بدن داشته باشد و شادابی پوست را در بر داشته باشد. سیب دارای ویتیامین بسیار اساسی و مفید C می باشد که برای تقویت کلی سیستم ایمنی بدن انسان برای مقابله با بیماری های مختلف از جمله سرماخوردگی توسط دکترها توصیه گردیده است.

کاربرد اسانس سیب

این اساسن خوش طعم و محبوب در خیلی از آب میوه ها ،نوشیدنی ها ، کیک ، کلوچه ، شیرینی ، ویفر ، ژله ، آدامس ، دسر ، شکلات ، بیسکوییت ، تافی و خیلی از تولیدات کارخانه های خوراکی مصرف شده هست.

بازرگانی ملل

بازرگانی ملل در حوزه خرید و فروش مواد اولیه شیمیایی فعالیت دارد.

سعی ما ارائه مواد با کیفیت با خلوص بالا مطابق با برگه آنالیز و با قیمت مناسب  است.

Goftinoتماس با ما

نشانی دفتر فروش تهران : تهران، سه راه افسریه، بعد ازمیدان آقانور، بازار کیمیا (فروشندگان مواد شیمیایی تهران)

نشانی انبار : جاده قدیم قم ، شورآباد ، خیابان 60متری

تلفن:  33486591-021

موبایل: 6441760-0912

ایمیل: info[@]melalchimestry.com