اسانس ارکیده

ویتامین و اسانس ها

اسانس ارکیده برای پوست، سردرد و سایر مشکلات سلامتی بسیار عالی است و خاصیت ترمیم‌کننده و تقویت‌کننده دارد.

اسانس ارکیده

اسانس ارکیده برای پوست، سردرد و سایر مشکلات سلامتی بسیار عالی است. اسانس ارکیده شامل خواص ترمیم‌کننده و تقویت‌کننده است.

گیاه‌شناسی ارکیده

ارکیده یا Orchidaceae بزرگ‌ترین خانواده گلدار است. ارکیده عضو Asparagales است. در جهان بیش از 20000 گونه از ارکیده وجود دارد. این گیاه بومی چین است و امروزه آن را در مناطق گرم‌سیری جهان نیز می‌توان یافت. ریشه گیاه برای به دست آوردن مواد مغذی رطوبت را جذب می‌کند و همچنین به مدت 12 ساعت به نور آفتاب احتیاج دارد. همچنین این گیاه طبق الگویی که به آن مونوپودیال و سمپودیال گفته می‌شود، رشد می‌کند.

تاریخچه اسانس ارکیده

اسانس Orchid از Orchidaceae حاصل می‌شود که در مناطق گرمسیری و تندرا یافت می‌شود. این اسانس نمادی از زیبایی محسوب می‌شود. دلیل این امر این است که گل ارکیده مزایای مختلفی برای پوست دارد. این اسانس می‌تواند در ترمیم سلول‌های پوستی به شما کمک کند تا احساس سالم و جوانی به دست آورید. همچنین به از بین‌بردن رادیکال‌های مضر از پوست کمک می‌کند.

موارد استفاده تاریخی اسانس ارکیده

از ارکیده در سیستم طب سنتی چینی برای معالجه بیماری مرتبط با ریه استفاده می‌شد. زنان در یونان باستان، گل ارکیده را بخاطر ارتباط با زردی، می‌خوردند. اسانس ارکیـده در درمان آلرژی، سردرد و گرفتگی عضلات بسیار مؤثر است. این اسانس همچنین می‌تواند به رهایی از استرس و اضطراب کمک کند. همچنین می‌تواند در هنگام استفاده بر روی پوست شگفتی‌هایی ایجاد کند. می‌تواند به جوان‌سازی پوست کمک کند و ناخالصی‌های موجود در پوست را از بین ببرد.

ارکیده در طب سنتی چینی

TCM یا طب سنتی چینی از ارکیده به طور گسترده ای برای مبارزه با بیماری های مختلف از هزاران گونه ارکیده های شناخته شده ، حدود 50 گونه ارکیده را برای تهیه داروهای گیاهی چینی استفاده می کند. این ساقه و پیاز گل است که به عنوان مواد تشکیل دهنده برای داروهای گیاهی به جای گل واقعی استفاده می شود، زیرا این قسمت از گیاه است که غنی از مواد مغذی هستند. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد چینی ها از سال 2800 قبل از میلاد از داروهای ارکیده استفاده کرده اند.

اقدامات احتیاطی عمومی به هنگام مصرف

از اسانس ارکیـده فقط باید برای اهداف خارجی استفاده شود. کودکان و زنان باردار باید از مصرف این اسانس اجتناب کنند. قبل از استفاده، توصیه می‌شود با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی مشورت کنید. از استفاده اسانس به صورت مستقیم روی پوست خودداری کنید. ابتدا باید با روغن‌های حامل رقیق شود.

بازرگانی ملل

بازرگانی ملل در حوزه خرید و فروش مواد اولیه شیمیایی فعالیت دارد.

سعی ما ارائه مواد با کیفیت با خلوص بالا مطابق با برگه آنالیز و با قیمت مناسب  است.

Goftinoتماس با ما

نشانی دفتر فروش تهران : تهران، سه راه افسریه، بعد ازمیدان آقانور، بازار کیمیا (فروشندگان مواد شیمیایی تهران)

نشانی انبار : جاده قدیم قم ، شورآباد ، خیابان 60متری

تلفن:  33486591-021

موبایل: 6441760-0912

ایمیل: info[@]melalchimestry.com