مواد شیمیایی موجود در میوه و سبزیجات

مقالات چهارشنبه, 05 آذر 1399 14:48

مواد شیمیایی همیشه در میوه و سبزیجات وجود دارند، اجازه ندهید که ترس از سموم دفع آفات از خوردن میوه ها و سبزیجات شما را متوقف کند. آیا روزانه به اندازه کافی میوه و سبزیجات مصرف می کنید؟

مواد شیمیایی موجود در میوه و سبزیجات

مواد شیمیایی همیشه در میوه و سبزیجات وجود دارند، اجازه ندهید که ترس از سموم دفع آفات از خوردن میوه ها و سبزیجات شما را متوقف کند. آیا روزانه به اندازه کافی میوه و سبزیجات مصرف می کنید؟ اگر رژیم غذایی شما مانند بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد، پاسخ مثبت نیست. 87 درصد آمریکایی ها حتی اگر میوه ها و سبزیجات سرشار از مواد مغذی باشند، بدن ما را دوست دارد. مقدار سبزیجات و میوه توصیه شده روزانه 76 درصد می باشد. در حالی که همه چیز از خوردن وعده های غذایی در هنگام رفتن به بیابان های غذایی می تواند خوردن رنگین کمان میوه و سبزیجات را دشوار کند، یک بررسی اخیر نشانگر یک مانع بالقوه دیگر برای مصرف کنندگان است: ترس از سموم دفع آفات. با توجه به بررسی اندک متخصصان رژیم های غذایی ثبت شده (RDS) از اتحاد برای غذا و کشاورزی 94 درصد از متخصصان تغذیه فکر می کنند که پیام رسانی مبتنی بر ترس در مورد سموم دفع آفات بر روی محصولات منجر به نگرانی بیش از حد در مورد اینکه آیا میوه و سبزیجات با رشد معمولی بی خطر هستند، می شود. Tamika Sims،دکتری، گفت: به طور متوسط، آمریکایی ها در وهله اول به توصیه های [میزان مصرف] نزدیک عمل نمی کنند، و اضافه کردن یک مانع اضافی ما را از هدف دور می کند: خوردن یک رژیم غذایی سالم و متعادل.

ارتباطات فناوری غذایی در شورای بین المللی اطلاعات مواد غذایی. کمپین هایی که باعث تولید محصولات ارگانیک به عنوان کمتر از سموم دفع آفات می شوند نیز ممکن است به مصرف کمتر میوه و سبزیجات کمک کنند، زیرا بسیاری از مردم برای خرید فقط محصولات ارگانیک از دسترسی یا بودجه برخوردار نیستند. کمپین هایی که باعث تولید محصولات ارگانیک به عنوان کمتر از سموم دفع آفات می شوند نیز ممکن است به مصرف کمتر میوه و سبزیجات کمک کنند، زیرا بسیاری از مردم برای خرید فقط محصولات ارگانیک از دسترسی یا بودجه برخوردار نیستند. این می تواند مردم را به سمت کنار گذاشتن مقدار فراوان از محصول، به همان شکلی که متخصصان تغذیه فکر می کنند، رها کند. Crystal Karges RDN در Crystal Karges Nutrition گفت: بسیاری از مردم ممکن است از خوردن محصولاتی که به طور ارگانیک تولید نمی شوند نگران باشند و در نهایت در دراز مدت کمتر از آن را بخورند.

بازرگانی ملل

بازرگانی ملل در حوزه خرید و فروش مواد اولیه شیمیایی فعالیت دارد.

سعی ما ارائه مواد با کیفیت با خلوص بالا مطابق با برگه آنالیز و با قیمت مناسب  است.

Goftinoتماس با ما

نشانی دفتر فروش تهران : تهران، سه راه افسریه، بعد ازمیدان آقانور، بازار کیمیا (فروشندگان مواد شیمیایی تهران)

نشانی انبار : جاده قدیم قم ، شورآباد ، خیابان 60متری

تلفن:  33486591-021

موبایل: 6441760-0912

ایمیل: info[@]melalchimestry.com