بازرگانی ملل

سایر مطالب چهارشنبه, 12 آذر 1399 11:51

بازرگانی ملل

بازرگانی ملل شیمی با هدف واردات و تامین مواد اولیه شیمیایی با مناسب ترین قیمت و همچنین رفع دغدغه تولید کنندگان و مصرف کنندگان مواد شیمیایی بابت تامین شروع به فعالیت کرده است.رضایت مشتریان گرامی در طول مدت فعالیت افتخار ماست. گسترش سبد محصولات و جلب رضایت جمع بیشتری از تولید کنندگان محترم هدف ما بوده است و در این راه همواره تلاش میشود.

ما با آشنایی از مشکلات موجود در صنعت ایران بر آن آمدیم که فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع مواد اولیه صنایع گسترده نماییم و طبق نیاز مشتریان و درخواست سفارش، محصولات مورد نیاز شما همکاران را آنالیز کرده و ثبت سفارش می کنیم تا با بهترین کیفیت محصول را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ملل شیمی ارائه دهنده مواد شیمیایی خوراکی،مواد اولیه شوینده،مواد اولیه آرایشی و بهداشتی،مواد شیمیایی صنعتی و اسانس و رنگ میباشد و با دارا بودن کادری مجرب و متخصص قادر به تامین مواد اولیه مورد نیاز کلیه صنایع میباشد و شما عزیزان را در این زمینه یاری می نماید.

سرلوحه فعالیت کاری ما ارائه بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت مواد اولیه،ارسال مواد اولیه شیمیایی در اسرع وقت و صادق بودن با مشتریان در تمام مراحل فروش و جلب رضایتشان میباشد.

بازرگانی ملل

بازرگانی ملل در حوزه خرید و فروش مواد اولیه شیمیایی فعالیت دارد.

سعی ما ارائه مواد با کیفیت با خلوص بالا مطابق با برگه آنالیز و با قیمت مناسب  است.

Goftinoتماس با ما

نشانی دفتر فروش تهران : تهران، سه راه افسریه، بعد ازمیدان آقانور، بازار کیمیا (فروشندگان مواد شیمیایی تهران)

نشانی انبار : جاده قدیم قم ، شورآباد ، خیابان 60متری

تلفن:  33486591-021

موبایل: 6441760-0912

ایمیل: info[@]melalchimestry.com